TEFAL BJ551B10 | Tea Kettle | 1400 W | 1.5 L | Glass | 360 rotational base | White/Grey
- TootjadTEFAL
- Mudel: BJ551B10
- Saadavus: 4
-
74€
TEFAL BJ551B10 | Tea Kettle | 1400 W | 1.5 L | Glass | 360° rotational base | White/Grey
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Maht | 1.5 L |
| Materjal | Glass |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 795.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product name | BJ551B10 |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | White/Grey |
| Tüüp | Tea Kettle |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






